Strona główna » Przynęty i zanęty » Pellet » MARUKYU JPZ- JELLY HOOK PELLETS BLACK10MM
Ultegra XTE
Ninja
Daiwa Banner srodek2
Daiwa Banner srodek 1
Caldia MQLT
MARUKYU JPZ- JELLY HOOK PELLETS BLACK10MMMARUKYU JPZ- JELLY HOOK PELLETS BLACK10MM
MARUKYU JPZ- JELLY HOOK PELLETS BLACK10MM
MARUKYU
1 osoba kupiła 1 produkt
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: JPZ-0310
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4905789071776
Zapytaj o cenę
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Dostępne w rozmiarach 6mm, 8mm, 10mm.